pol-garden.com.pl

Blog tematyczny o domu i ogrodzie

Porady

Ręczniki papierowe do hoteli, restauracji i nie tylko

Ręczniki papierowe do hoteli, restauracji i nie tylko

Ręczniki papierowe świetnie sprawdzają się do obiektów gastronomicznych i hotelowych. Jest to rozwiązanie ekonomiczne i higieniczne. Za pomocą ręczników papierowych możliwe staje się szybkie wytarcie zabrudzeń, odsączenie produktów z nadmiaru tłuszczu. Mają one szerokie zastosowanie. Świetnie sprawdzają się w kuchni, podczas sprzątania, do osuszania rąk, czyszczenia blatów. Jak wybrać taki ręcznik? Wybór jest przecież ogromny!

Jakie wyróżnia się rodzaje papierowych ręczników?

Do wyboru jest wiele rodzajów ręczników papierowych. Przy ich zakupie należy mieć na uwadze przede wszystkim to, z jakiego zostały wykonane materiału. Można zdecydować się na modele z celulozy lub makulatury. Poszczególne rodzaje różnią się od siebie jakością, rozmiarem, gramaturą, grubością. Mogą mieć także zróżnicowane zabarwienie. Do wyboru są ręczniki papierowe w podajniku, mogą być także na stojaku lub specjalnym uchwycie. 

Ręczniki papierowe są sprzedawane w rolce, innym rozwiązaniem są wydzielone listki. Kolejną propozycją będą modele systemowe, czyli dopasowane do konkretnego typu dozownika. Można zaopatrzyć się w ręczniki papierowe przemysłowe i fryzjerskie. Oba rodzaje wyróżnia duża wytrzymałość, nie trzeba również przejmować się problematycznym pyleniem. Za pomocą tego typu ręczników papierowych możliwe staje się osuszenie umytych włosów. Przy zakupie zawsze powinno się mieć na uwadze ich przeznaczenie. Od ręczników papierowych wymaga się chłonności, trwałości i wydajności.

Na jakie zdecydować się ręczniki papierowe? Co ma szczególne znaczenie przy wyborze?

Ręczniki papierowe są bardzo przydatne w różnych dziedzinach życia, na przykład w hotelarstwie do utrzymania nieskazitelnej czystości w pokojach, a w gastronomii do odsączenia tłuszczu lub wytrzepania wylanych sosów. Warto wybrać produkty, które są idealne również do mycia okien, luster oraz innych powierzchni, na których łatwo pozostawić ślady lub niechciane włókna. W szczególności, warto zwrócić uwagę na składane ręczniki papierowe ZZ w wersji makulaturowej lub celulozowej, ponieważ oferują one innowacyjną technologię, dzięki której już po pierwszym przetarciu idealnie czyszczą każdą powierzchnię, a nie pozostawiają na niej żadnych włókien. 

Poleca się wybieranie szczególnie ręczników papierowych z wyjątkową zdolnością do chłonięcia. Dzięki temu zastosowanie jednego arkusza papieru wystarcza do wytarcia stołu, podczas gdy popularne ręczniki papierowe wymagałyby kilku arkuszy. Ta doskonała właściwość wchłaniania czyni je idealnymi nie tylko do użytku domowego, ale również w wcześniej wspomnianych zastosowaniach przemysłowych, hotelach i restauracjach.

Warto wybrać ręcznik papierowy ZZ CleanPRO, składany w formie składki. Został on stworzony z myślą o praktycznym użytkowaniu. Składa się z dwóch warstw o wymiarach 23×22 cm. Charakteryzuje go wysoka chłonność oraz wytrzymałość, co sprawia, że jest nie tylko ekonomiczny, ale także trwały. Może być używany zarówno w kuchni, jak i w toalecie jako skuteczne narzędzie do suszenia dłoni. Główne zalety tego produktu to zapewnienie efektywnego osuszania dłoni, jego ekonomiczność, doskonała chłonność oraz wytrzymałość.

Udostępnij